Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

2 липня – День працівника державної податкової служби України

Шановні податківці району!
 
Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника державної податкової служби України.
Податкова служба будь-якої країни – це один з найважливіших державних інститутів, що забезпечує стабільне поповнення державного бюджету, адміністрування загальнодержавних податків, зборів і платежів. На сучасному етапі розвитку нашої держави робота податкової служби спрямована на забезпечення партнерських стосунків з платниками податків усіх рівнів, відкритості і прозорості діяльності податківців, недопущення ухилення від сплати податків окремими підприємцями і підприємствами.
Податківці району ефективно співпрацюють з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, спільно вирішують проблемні питання та сприяють кращому наповненню бюджетів усіх рівнів. Ми впевнені, що ваша праця забезпечить достатній рівень фінансування бюджетної сфери, соціально-економічний розвиток району, скоротить число тих, хто ухиляється від сплати податків.
З нагоди професійного свята бажаємо успіхів у вашій нелегкій, відповідальній праці, взаєморозуміння з платниками зборів і платежів, міцного здоров’я вам і вашим родинам, щастя, добробуту, миру, злагоди і сімейного благополуччя.

 

Голова райдержадміністрації                        Голова районної ради

               Анатолій Бузік                                            Олексій Авраменко

 

Вернуться