Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Шановні тульчинці, дорогі друзі!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо всіх з чудовим святом – Днем  міста.

Старовинне, величне і водночас вічно молоде містечко Тульчин – це наша спільна доля і маленька Батьківщина. 406 років Тульчин знаходиться на історичній карті України та в серцях кожного з нас. Він прославлений у праці і мистецтві  роботящими руками і світлим розумом своїх жителів та численних земляків за межами району, в ближньому і далекому зарубіжжі, яких деякий час тому об’єднала громадська організація «Тульчинське земляцтво».
Віримо, що всі економічні, культурні, соціальні досягнення тульчинців з часом лише примножаться, а проблеми будуть поступово ліквідовані. Всі ми гуртом повинні зробити рідне місто чистим, гарним, зручним і щасливим. Для цього потрібні не лише великі кошти, але і добра воля кожного жителя Тульчина, кожного його небайдужого земляка.
З нагоди 406-річчя міста Тульчина зичимо всім міцного здоров’я, щастя і добра, успіхів у праці та навчанні, миру і процвітання!

Голова райдержадміністрації                   Голова районної ради

                        Анатолій Бузік                                   Олексій Авраменко

Вернуться