Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Депутати районної ради заслухали Звіт райдержадміністрації та затвердили Програму економічного і соціального розвитку району на 2015 рік

26 грудня 2014 року в м. Тульчині відбулась 29 сесія районної ради 6 скликання (присутні 37 депутатів із 52) за участю голови районної ради О.Авраменка, першого заступника голови райдержадміністрації В.Побережника, сільських, селищних, міського голів, начальників управлінь, відділів, секторів, служб райдержадміністрації, керівників підприємств, установ і організацій району, голів районних організацій політичних партій, громадських організацій, місцевих ЗМІ. Депутати розглянули 15 питань порядку денного та ухвалили відповідні рішення. Серед найважливіших, винесених на сесію питань, були такі: «Звіт Тульчинської районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень у 2014 році» (виступив перший заступник голови райдержадміністрації В.Побережник); «Про Програму економічного і соціального розвитку Тульчинського району на 2015 рік»; «Про районну Програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2015-2016 роки» (виступила начальник управління економіки райдержадміністрації Ю.Дудкевич). Перед початком роботи сесії депутати та запрошені вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв, які загинули за волю і незалежність нашої держави під час революції гідності та проведення АТО. Також голова районної ради вручив посвідчення переможцю проміжних виборів депутата районної ради 6-го скликання по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 12 І.Книжнику.

Вернуться