Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Державна соціальна політика потребує зміни пріоритетів на користь незахищених верств населення

Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості зміни суті та змісту державної соціальної політики.
«Адже сьогодні лише чверть соціальної допомоги спрямовується дійсно незаможним чи вразливим категоріям громадян», - зауважив Глава держави на урочистому зібранні з нагоди Дня працівника соціальної сфери.
Президент додав, що важливим моментом у цьому аспекті є перехід до системи стандартів соціальних послуг.
«Незалежно від місця проживання особи, надавача послуги, інших обставин суб’єктивного характеру держава під кожну соціальну допомогу повинна забезпечити однаковий набір заходів підтримки як за кількістю, так і за якістю», - зазначив Віктор Янукович.
На його переконання, важливо забезпечити перехід соціальних працівників на упереджувальну тактику роботи.
«Чим раніше буде «підхоплена» вразлива людина, тим легшим буде шлях її «соціального відновлення», тим простіше буде вберегти людину від сповзання у розряд бідних чи неблагополучних», - сказав Віктор Янукович.
За його словами, такі методи роботи дозволять вивільнити значні кошти, які можна буде спрямувати як на розвиток системи соціального захисту в цілому, так і на вирішення найбільш проблемних питань громадян зокрема.
Вернуться