До уваги мисливців !

Шановні мисливці з метою вжиття вичерпних заходів для попередження нещасних випадків і пожеж під час відкриття та проведення сезону полювання в 2018 році райдержадміністрація повідомляє, що протягом сезону полювання представниками райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, національної поліції, користувачів мисливських угідь буде збільшено кількість рейдових бригад  для попередження нещасних випадків і пожеж.

Через ЗМІ району та сайт райдержадміністрації, на період проведення масового збору урожаю, користувачів мисливських угідь повідомлено про обмеження щодо полювання на сільськогосподарських угіддях, де не закінчені роботи по збору урожаю. Будьте уважні при полюванні. Бережіть своє життя та оточуючих, приймайте додаткові міри для попередження нещасних випадків і пожеж.