Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Допоможемо нашим захисникам!

На адресу місцевих адміністрацій Вінниччини звернулися військовий комісар Вінницького ОВК Г.Долгашов і особовий склад Вінницького батальйону територіальної оборони. В складний для країни час, з метою підтримання конституційного ладу та законного правопорядку, 10 червня цей підрозділ вибув виконувати завдання за статутним призначенням. В ході проведення перевірки готовності батальйону виявлена потреба в комплектуванні підрозділу додатковими засобами захисту та матеріально-технічним забезпеченням, що обумовлено наявністю застарілих та неякісних засобів захисту, які ще знаходяться на озброєнні в Збройних Силах України.
Громадськість району, юридичні та фізичні особи запрошуються до акції підтримки особового складу батальйону найбільш необхідними елементами екіпірування солдатів (бронежилети Корсар М-3 (4-го ступеню захисту), кулезахисні шоломи М-1, модульні комплекти захисту, тепловізори) та іншим необхідним майном для забезпечення життєдіяльності та побуту військового підрозділу. Докладний перелік побутових елементів забезпечення знаходиться в райдержадміністрації (тел. 2-35-34, 2-35-94).
Надання додаткової інформації, координацію дій забезпечують Тульчинський РВК (тел. 2-23-72), Вінницький ОВК (тел. 61-78-01).
Вернуться