Джига Микола Васильович відвідав дитячий садочок в с. Суворовському

23 вересня 2013 року народний депутат України Джига Микола Васильович відвідав дитячий садочок в с. Суворовському. Високий гість зустрівся з працівниками закладу, ознайомився з умовами виховання дітей, подарував садочку два електроводонагрівачі ємкістю по 100 літрів. Народний обранець підкреслив важливість створення комфортних умов під час перебування діток в дошкільних закладах, забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича. Миколу Васильовича Джигу супроводжували заступник голови облдержадміністрації Спірідонова Любов Михайлівна, голова райдержадміністрації Бузік Анатолій Степанович, голова районної ради Авраменко Олексій Петрович, помічник - консультант Мазур Геннадій Федорович, Суворовський сільський голова Смоляк Олександр Григорович.