Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Екологічні питання – на контролі в райдержадміністрації

11червня 2014 року голова райдержадміністрації Галина Роспутна, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник і Тульчинський міський голова Валерій Весняний провели виїзний моніторинг стану проведення ремонтних робіт очисних споруд м. Тульчина з метою усунення екологічної загрози для міста і району. За даними начальника Тульчинського ДП КП «Вінницяоблводоканал» А.Козлова на даний час по очисних спорудах каналізації м. Тульчина виконані наступні обсяги робіт: 1) проведено повну очистку одного біоставка та часткову очистку другого на суму 126 тис. грн.; 2) замінено аераційну систему в двох аеротенках та розпочаті роботи по ремонту третьої лінії аеротенків на суму 50 тис. грн.; 3) розпочаті роботи по демонтажу аварійних труб трьох ліній первинних відстійників та трьох ліній вторинних відстійників.
На думку голови райдержадміністрації, екологічні питання для влади мають бути першочерговими, тому всі заплановані роботи необхідно завершити протягом найближчого часу, щоб екологічна ситуація на даній території району стала безпечною для людей.
Вернуться