Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Запровадження в Україні електронної звітності з РРО відповідає світовим тенденціям у розвинутих країнах

Тульчинське відділення Немирівської  ОДПІ звертає увагу суб’єктів господарювання , що з 1 січня 2013 року запрацювали зміни Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” , згідно яких подання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) до органів Міндоходів в електронному вигляді обов’язкове.  До суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - в разі неподання зазначеної звітності по дротових або бездротових каналах зв’язку.   1 січня 2014 року – останній строк, до якого касові розрахунки в Україні повинні перейти на систему дистанційного автоматичного звітування без застосування штрафних санкцій.
Для суб’єктів господарювання існує два способи виконання вимог законодавства:
перший - придбання реєстраторів розрахункових операцій нового покоління, що створюють контрольну стрічку в електронній формі та містять вбудовані модеми;
другий - доопрацювання існуючої касової техніки та приєднання до неї відповідних модемів для передачі звітної інформації.
Користувачів  касової техніки ,а також приватних підприємців, що  ще не придбали особисті ключі електронного  цифрового  підпису для подання податкової звітності запрошуємо на семінар-практикум, який відбудеться  о 10-00 годині  24 вересня 2013 року у актовому залі Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ.
Вернуться