Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Естафета Пам’яті крокує Вінниччиною!

15 березня 2019 року, в рамках проведення Естафети Пам’яті «Слава визволителям України», присвяченої 75-річчю визволення областей України, в тому числі Вінниччини, від нацистських загарбників, представники Тульчинського району – голова районної організації ветеранів України Казимир Жуковський, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда, заступник керівника апарату – завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із ЗМІ та громадськістю апарату райдержадміністрації Юрій Хмелевський, головний спеціаліст сектору культури і туризму райдержадміністрації Наталя Справник приймали в Брацлаві символи цієї історичної акції (артилерійська гільза із землею сусідніх районів та традиційний коровай) від делегації Немирівського району (голова районної організації ветеранів України Іван Федоров, заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков, заступник голови районної ради Аркадій Собченко). Після коротких привітань та виступів наші представники вручили немирівчанам коровай з Тульчинщини.

За кілька годин біля Шпикова відбулася наступна приємна зустріч. Тульчинці привіталися з делегацією з Тиврівського району (голова районної організації ветеранів України Іван Вавшко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк, керівник апарату Ірина Романська). Пам’ятна артилерійська гільза була передана тиврівчанам з врученням навзаєм запашних короваїв. Таким чином, Естафета Пам’яті продовжує свою ходу Вінниччиною!

Вернуться