Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Всеукраїнська нарада – семінар спеціалістів, які відповідають за фізичне виховання у професійно-технічних навчальних закладах

18 вересня 2013 року на базі Вищого професійного училища № 41 м. Тульчина відбулось пленарне засідання Всеукраїнської наради – семінару спеціалістів, які відповідають за фізичне виховання у професійно-технічних навчальних закладах. Тема засідання: «Впровадження новітніх технологій в процес фізичного виховання професійно-технічних навчальних закладів». Директор Вищого професійного училища № 41 м. Тульчина Друм Тетяна Петрівна виступила перед учасниками наради-семінару з загальною інформацією про училище та розвиток фізичної культури в навчальному закладі. Учасники зібрання оглянули матеріально-технічну базу та спортивно-масовий захід у Вищому професійному училищі № 41 м. Тульчина. У роботі наради-семінару взяли участь заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Віктор Павленко, начальник Вінницького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Геннадій Бочаров, завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту Тульчинської райдержадміністрації Сергій Чепернатий, директор Тульчинської  районної дитячо-юнацької спортивної школи Алім Чорній.

Вернуться