Голова провів нараду в райдержадміністрації

13 травня 2019 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віталій Чуба. Нараду проведено за участю першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського, заступника голови райдержадміністрації Вадима Шклярука, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, керуючого справами виконавчого комітету апарату районної ради Віталія Вільчинського, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
Перед початком наради голова райдержадміністрації оголосив присутнім про кадрові зміни, які відбулися в райдержадміністрації. Учасники наради привітали новопризначених працівників.
Про виконання основних економічних показників району за перший квартал 2019 року доповідала начальник управління економіки райдержадміністрації Юлія Дудкевич.
Про стан профілактичної роботи з питань запобігання дитячої бездоглядності та попередження підліткової злочинності доповів начальник служби у справах дітей райдержадміністрації  Віталій Поліщук.
За підсумками наради безпосередні виконавці отримають відповідні доручення, виконання яких контролюватимуть голова і заступники голови райдержадміністрації.