Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Голова провів робочу нараду в райдержадміністрації

18 травня 2018 року відбулась робоча нарада, яку провів голова райдержадміністрації Микола Підболячний за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, першого заступника Тульчинського міського голови Івана Костюка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.

Учасники наради розглянули ряд важливих питань життєдіяльності району. Зокрема, про підготовку до проведення ІІ Міжнародного фестивалю «OPERAFEST TULCHYN» повідомив перший заступник Тульчинського міського голови ОТГ Іван Костюк. Голова та перший заступник голови райдержадміністрації детально розглянули всі складові підготовки до такого масштабного культурно-мистецького проекту, визначили проблемні питання, над вирішенням яких будуть задіяні необхідні фахівці та ресурси району.

Про питання, що розглядалися на обласній нараді, яку провів 11 травня п.р. голова облдержадміністрації Валерій Коровій, інформував перший заступник голови райдержадміністрації В.Побережник. Про нові правила отримання житлової субсидії на 2018 рік та монетизацію пільг на проїзд доповідав начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Богач. Про благоустрій населених пунктів району доповів головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та інфраструктури райдержадміністрації Микола Шевчук.

Голова райдержадміністрації підвів підсумки наради, визначив конкретні завдання посадовцям у межах їх компетенції.

Вернуться