Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Голова райдержадміністрації провів нараду з актуальних питань розвитку району

12 серпня 2019 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віталій Чуба. Нарада проведена за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського, заступника голови райдержадміністрації Вадима Шклярука, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ та ін.
Про основні напрямки діяльності та результати роботи Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації за І півріччя 2019 року доповідала директор центру Ольга Капелюшна.
Про надання адміністративних послуг ЦНАПом за 7 місяців 2019 року доповідав начальник відділу надання адміністративних послуг управління економіки райдержадміністрації Ігор Книжник.
Голова райдержадміністрації прокоментував окремі показники у виступах посадовців, зобов’язав активізувати роботу з даних питань, у т.ч. за участю органів місцевого самоврядування, підкреслив важливість належної підготовки району до відзначення 28-ї річниці незалежності України, до навчального року в контексті виконання програми «Нова українська школа» та ін.
За підсумками наради безпосередні виконавці отримають відповідні доручення, виконання яких контролюватимуть голова і заступники голови райдержадміністрації.

 

Вернуться