Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Голова райдержадміністрації провів нараду з актуальних питань розвитку району: контроль виконання завдань

19 серпня 2019 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віталій Чуба. Нарада проведена за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського, заступника голови райдержадміністрації Вадима Шклярука, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ та ін.
Про організацію діяльності комунальної установи «Тульчинський районний інклюзивно-ресурсний центр» доповідала директор цієї установи Світлана Боєва. Про роботу районного управління казначейської служби за 7 місяців 2019 року доповідала начальник управління Держказначейської служби України у Тульчинському районі Наталія Гладка.
Голова райдержадміністрації зобов’язав активізувати роботу з даних питань, у т.ч. за участю органів місцевого самоврядування, проконтролював ситуацію з наданням та обліком адміністративних послуг ЦНАПом, результати об’їзду навчально-виховних закладів у населених пунктах Тульчинщини, підкреслив важливість належної підготовки району до відзначення 28-ї річниці незалежності України.
За підсумками наради безпосередні виконавці отримають відповідні доручення, виконання яких контролюватимуть голова і заступники голови райдержадміністрації.

Вернуться