Госпітальна рада Південного округу відвідала медичні заклади Тульчина

12 червня 2018 року в Тульчинському районі відбулося виїзне засідання госпітальної ради Південного госпітального округу (голова ради – головний лікар Томашпільської центральної районної лікарні Олена Краківська). З презентацією основних соціально-економічних показників та інфраструктури Тульчинщини перед учасниками засідання виступив перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник. Далі члени ради в супроводі керівників району та місцевих об’єднаних територіальних громад ознайомилися з роботою Тульчинської центральної районної лікарні (головний лікар – Віталій Лисиця) та Тульчинської станції екстреної медичної допомоги.