Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Інформаційно-освітня зустріч з учнями на тему "Профілактика ВІЛ-інфекції/СНІДу"

Днями спільно  фахівцями  обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом та Тульчинським РЦ СССДМ організовано інформаційно-освітню зустріч з учнями І-ІІ курсів Тульчинського училища культури та  Тульчинського технікуму ветеринарної медицини БНАУ на тему: «Профілактика ВІЛ-інфекції/СНІДу». Як зазначив лікар-методист обласного Центру СНІДу Яворський Ярослав Петрович, серед найгостріших соціальних проблем, що постають сьогодні перед Українською державою – проблема збереження здоров’я дітей та учнівської молоді, тому питання питання профілактики СНІДу стає особистою справою кожної людини. Необхідно знати, що профілактика СНІДу включає в себе: пропаганду засобів попередження зараження ВІЛ; зміну способу життя людей; зведення до мінімуму факторів ризику серед осіб, які належать до груп підвищеної небезпеки інфікування; вивчення соціальних умов, що сприяють поширенню захворювання.
В програмі зустрічі окрім цікавої лекції та  перегляду тематичного відеофільму «Тест», соціальним працівником обласного Центру СНІДу Кафарською Людмилою Василівною запропоновано молодим людям взяти участь у Брейн-рингу та конкурсах, в яких було розглянуто декілька ситуацій та отримано вичерпні відповіді  як слід поводитися в тій чи іншій ситуації, щоб уберегтися від зараження ВІЛ-інфекцією. По закінченню зустрічі, усім учасникам вручено пам’ятку про можливі шляхи зараження ВІЛ-інфекцією.
Вернуться