Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Конкурс «Інтелектуальний капітал України»

Національний грантовий конкурс «Інтелектуальний капітал України» є першою програмою, із якої Фонд майбутнього України розпочав свою діяльність.
 
Мета проведення конкурсу у 2013 році – підтримка проектів, орієнтованих на підвищення та створення інтелектуального капіталу України, включення держави у світові інтелектуальні процеси. Базовим вектором конкурсу е спрямованість тематик на дослідження та проектування майбутнього України та світу.
 
Основні тематичні пріоритети конкурсу:
· майбутнє України в мінливому світі,
· майбутнє міст, осель і систем розселення,
· нове мислення для нового світу,
· освіта майбутнього,
· суспільство майбутнього та його нові цінності,
· здоров'я і довголіття,
· мистецтво для майбутнього,
· постіндустріальні економічні системи,
· інформаційні технології: майбутнє в сучасному світі,
· біотехнології, що змінюють світ,
·  техніко-технологічні рішення майбутнього.
 
Конкурсні заявки можуть містити запит на будь-який обґрунтований розмір гранту в діапазоні від 100 000 до 8 000 000 гривень. Пріоритет у підтримці буде надано проектам, що демонструють можливість сталого розвитку після завершення фінансування зі сторони Фонду.
Фонд майбутнього України відкритий до співпраці та партнерства. Для організації та проведення конкурсу Фонд активно співпрацює з бізнес-спільнотою. Регіональний план популяризації Фонду та конкурсу включає всебічне висвітлення у всеукраїнських та місцевих ЗМІ.
 
Більш детальну інформацію можна знайти на сайті Конкурсу «Інтелектуальний капітал України» http://grants.future-ukraine.org.ua або дізнатися за телефоном (044) 207-4768
 
Фонд Майбутнього України
вул. Сім'ї Хохлових, 15, оф. 418-420
Київ, Україна, 04119,
телефон/факс: +38 044 207 4768
E-mail: office@future-ukraine.org.ua
www.future-ukraine.org.ua
Вернуться