Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Єдиний соціальний внесок передано під опіку Міндоходів

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ звертає увагу суб’єктів господарювання , що в межах адміністративної реформи питання адміністрування єдиного внеску передано до сфери компетенції органів Міністерства доходів і зборів України.
 Відтепер акумулювання коштів, призначених для забезпечення застрахованим особам страхових виплат і послуг у системі соціального страхування, реалізації заходів, пов’язаних із функціонуванням цієї системи, облік платників єдиного внеску – роботодавців та осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, збирання звітності, стягнення заборгованості із платежів здійснюватимуть органи Міністерства доходів і зборів України.
Міндоходів  планує істотно спростити адміністрування ЄСВ для підприємців і збільшити його надходження, але  одним із основних завдань  сьогодні стане боротьба з правопорушеннями при застосуванні законодавства з питань сплати ЄСВ.
З метою недопущення порушень  податкового законодавства щодо контролю за своєчасністю подачі звітності з єдиного внеску, достовірністі, повноти його нарахування і сплати до бюджету працівниками  Тульчинського відділення Міндоходів  буде проведено ряд  роз’яснювальних семінарів.  Для приватних  підприємців-єдинщиків  проведення семінару  заплановано  на 19 серпня 2013 року.  Додаткову інформацію можна отримати за телефоном  Центру обслуговування платників податків  2-24-54.
Вернуться