Комісія з питань розгляду звернень громадян провела чергове засідання

Сьогодні, 15 квітня 2019 року відбулося засідання діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, яке провів голова райдержадміністрації Віталій Чуба.

Члени комісії розглянули 38 звернень від жителів району, що звернулися до голови райдержадміністрації  з проханням надати матеріальну допомогу  на лікування, придбання ліків, оперування та вирішення ряду інших питань, що потребують значних коштів.  Серед  звернень, що надійшли до райдержадміністрації, є звернення, що стосувалося підтримки сім’ї учасника антитерористичної операції.

Розглянувши та обговоривши подані заяви, комісія прийняла відповідне рішення щодо надання матеріальної допомоги мешканцям району.