Конкурс малюнку на асфальті «Світ очима дітей"

12.06.2013 року біля районного будинку дітей та юнацтва відбувся конкурс малюнку на асфальті «Світ очима дітей», організований районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх шкіл нашого міста. Під час проведення конкурсу відбувався  концерт за участю вокальних, танцювальних колективів та солістів районного будинку дітей та юнацтва. Журі конкурсу визнало переможцями конкурсу у номінаціях:
 «Оригінальність виконання»: І місце – 6 «А» НВКЗШ № 3, ІІ місце -    6 «А» ЗОШ №1, ІІІ місце – 5 «А» НВКЗШ №3;
 «Творчий підхід та майстерність»:  І місце – 5 «А» ЗОШ № 2 школа,    ІІ місце - 7 «А» НВКЗШ № 3, ІІІ місце - 6 «Б» ЗОШ № 2;
«Найяскравіший малюнок»: І місце - 5 «Б» НВКЗШ №3 , ІІ місце – розділили 5 «Б» ЗОШ № 2 та 6 «Б» НВКЗШ №3;
у номінації «Глядацькі симпатії» переміг 7 «Б» НВКЗШ №3.
Учасників дійства привітала директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Остропольська О.О., переможці та учасники конкурсу малюнку на асфальті отримали солодощі та подарунки.