Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • Відбулися районні урочистості з нагоди 28-ї річниці Незалежності України

    З нагоди 28-ї річниці Незалежності України 24 серпня 2019 року в Тульчинському РБК голова райдержадміністрації Віталій Чуба, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, Тульчинський міський голова Валерій Весняний та новообраний народний депутат України Л ....

  • Державний прапор – символ України

    28-а річниця Незалежності України в Тульчині: урочисте підняття Державного Прапора України за участю голови райдержадміністрації Віталія Чуби, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, Тульчинського міського голови Валерія Весняного та широкої громадс ....

  • 24 серпня – 28-а річниця незалежності України

    Шановні тульчинці, дорогі друзі, співвітчизники! Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо всіх жителів району із знаменною державною датою – 28-ю річницею незалежності України. 24 серпня 1991 року почався відлік ....

Кращий державний службовець

Підсумки І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу

,,Кращий державний службовець”.

 

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 року № 1152 щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу ,,Кращий державний службовець”, наказу Національного агентства України з питань Державної служби від 15.02.2012 року № 29 в Тульчинській райдержадміністрації в березні-квітні цього року проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу ,,Кращий державний службовець”.

Конкурс проводився за двома номінаціями – ,,Кращий керівник” і ,,Кращий спеціаліст”.

Для проведення конкурсу в районі було створено організаційний комітет, який очолив Леонтьєв О.І., керівник апарату райдержадміністрації.

Взяти участь у конкурсі виявили бажання 7 державних службовців, які подали відповідні заяви та необхідні документи до Організаційного комітету.

Учасники конкурсу складали тестові завдання на знання Конституції України, законодавства про державну службу та боротьбу з корупцією.

Організаційний комітет забезпечив складання ділового документа учасниками конкурсу, а також виконання завдань з володіння персональним комп’ютером.

За результатами конкурсу в номінації ,,Кращий керівник” визнано переможцем Ніколенка Ігоря Володимировича, начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації, а в номінації ,,Кращий спеціаліст” Чертова Олександра Юрійовича, головного спеціаліста  відділу організації виробництва, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Щиро вітаємо переможців конкурсу!!!

Організаційний комітет конкурсу.

 

Вернуться