Лікар - філателіст

8 червня 2013 року в м. Тульчинському районному музеї (директор – Світлана Лукашенко) відбулось відкриття філокартичної виставки-експозиції «Знамениті та видатні люди нашого світу та України в філателії та філокартії» місцевого колекціонера, лікаря за фахом Володимира Пащука за участю голови Вінницької обласної організації Асоціації філателістів України Олександра Поляковського, співзасновника Вінницького міського товариства колекціонерів Миколи Кондратюка, представників райдержадміністрації, районних ЗМІ, громадськості м. Тульчина. Учасники заходу подякували В.Пащуку за багаторічну громадську роботу щодо популяризації філокартичної та філателістичної справи в районі та області, відзначили позитивний естетичний та патріотичний вплив подібних заходів на молодь та інші верстви населення.