Міні-ярмарок вакансій

16 березня 2017 року в приміщенні Тульчинського районного центру зайнятості  для ТОВ НВП «Аргон» проведено міні – ярмарок вакансій.

Мета заходу – презентація підприємства, наявність вакансій, умов праці, рівня заробітної плати.

Представники підприємства ТОВ НВП «Аргон» Оксана Шинкарук, Марія Маєвська ознайомили присутніх з роботою підприємства, про можливість навчання за рахунок товариства та перспективи працевлаштування.

Відвідувачі мали змогу безпосередньо поспілкуватись з представником роботодавця, пройти співбесіду,  заповнити анкети та отримати додаткову інформацію про заявлені вакансії.

Так у заході взяло участь 77 осіб.

Наприкінці зустрічі Оксана Шинкарук висловила подяку робітникам центру зайнятості за організацію заходу, відзначивши плідність та зручність його проведення.