Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Місячник цивільного захисту

8 жовтня на запрошення керівництва Тульчинського коледжу ветеринарної медицини, в рамках проведення місячника цивільного захисту, сектором цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації було проведено лекційне заняття з питань цивільного захисту.

До лекції було залучено студентів 1-4 курсів закладу, яким було запропоновано короткий курс лекцій підготовлених сектором цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації. Під час виступу завідувач сектору Юрій Деркач звернув увагу присутніх студентів та викладачів на важливість даного питання та підтримку на державному рівні питання попередження надзвичайних ситуацій та їх локалізації в разі виникнення.  Також були розглянуті питання оповіщення, евакуаційних заходів, укриття населення у сховищах тощо.

На завершення зустрічі Ю.Деркач  нагадав учням та педагогічному колективу коледжу, що чим раніше ми з вами вивчимо основні принципи самозахисту та усвідомимо за відповідальність за дії в період будь-якого лиха, тим ефективнішими будуть результати.

Вернуться