Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Мобільний соціальний офіс в с. Богданівка

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 14.03.2012 року № 137 та  рішення виїзної колегії Департаменту соціальної політики облдержадміністрації від 02.08.2013 року  26.09.2013 року в с. Богданівка управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, відповідно до плану роботи «Мобільного соціального офісу»,  відбулася зустріч з одержувачами державних допомог та житлових субсидій, на якій проведена інформаційно-роз'яснювальна робота та ознайомлено із змінами в діючому законодавстві за  результатами  впровадження нових соціальних ініціатив Президента України.
На обліку в управлінні соціального захисту населення перебуває 83 одержувача державних допомог які проживають на території Богданіської сільської ради. На зустрічі були присутні 26 громадян, яким надана консультація та роз’яснення з приводу призначення різних видів державних допомог згідно чинного законодавства.
Вернуться