Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Молодь Тульчинщини прийняла участь в Обласному фестивалі!

З 6 по 8 червня 2017 року активна молодь з всіх куточків Вінницької області змагалась між собою у різних видах спорту на Обласному фестивалі "Будь молодим - живи активно", який відбувався в с. Сосни, Літинського районуна базі оздоровчого закладу «Казкова долина».

З Тульчинського району активно долучились до заходу студенти Вищого професійного училища № 41 м.Тульчин – першокурсники: Дубов Олександр, Грезнєв Олег та Покришко Євгеній. Організаційні заходи щодо поїздки молоді для участі в фестивалі забезпечили управління соціального захисту населення та сектор молоді та спорту райдержадміністрації.
Перший день пройшов у дружній атмосфері: учасники знайомились, ділились досвідом проведення заходів у своїх містах та селищах. Другий день фестивалю був насичений фізичними навантаженнями, хлопці та дівчата змагались між собою на різних локаціях, показуючи всі свої уміння, силу та витримку. Наприкінці дня на учасників чекав невеликий нічний квест для учасників.

Основна мета Обласного фестивалю "Будь молодим - живи активно" - масове залучення молоді, членів молодіжних громадських організацій України та всіх бажаючих до активного руху, формування у підсвідомості пріоритету здорового способу життя та необхідності збереження як власного здоров’я, так і навколишнього середовища, активної громадянської позиції та фізичного розвитку особистості.

Вернуться