Молодь в праці

Управління соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації повідомляє, що в минулому році на підприємствах, установах, організаціях що звітують в районне управління  статистики  працювало 1847 молодих  осіб у віці до 35 років, що становило 21 % від загальної кількості усіх працюючих, із них 1027 представників жіночої статі.
 В розрізі видів економічної діяльності найбільше молоді працювало в промисловості - 768 осіб, охороні здоров'я  - 345 осіб, освіті -  307 осіб та в сільському господарстві — 277 осіб.
Найбільший відсоток  молоді від загальної  кількості усіх працівників зайнято в ТОВ “Тульчинм'ясо”- 53,6 %, в ТОВ “Діана”- 41 %, ТФ ТОВ “ІНТЕР-ФУД”- 36,8 %, ТОВ “Едельвейс “-36 %, та ПАТ “Тульчинська швейна фабрика”- 35 %., найменший - в бюджетних установах району, зокрема в Тульчинській школі-інтернаті - 6 %, музичних школах - 10 %, загальноосвітніх школах - 12 %, училищі  культури - 13 %.