Моніторинг закладів освіти щодо впровадження Концепції «Нова українська школа»

Відповідно до наказу відділу освіти , молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації від 2 жовтня 2018 року   №182 «Про здійснення моніторингу стану реалізації основних положень Нової української школи в Тульчинському районі» з метою забезпечення  практичної реалізації основних положень Концепції «Нова українська школа»  7 листопада  комісією відділу освіту, молоді і  спорту було проведено моніторинг у Мазурівському ЗЗСО І-ІІ ст., Нестерварському ЗЗСО  І-ІІ ст., Журавлівському ЗЗСО І-ІІІ ст.
Під час перебування у вищезазначених закладах освіти особлива увага зверталась на такі напрямки діяльності :
  • використання 8 осередків для навчально-пізнавальної діяльності  та творчий учителя підхід до кожного з них;
  • партнерство між школою та батьками щодо популяризації Концепції;
  • дотримання сучасних методик щодо впровадження Концепції;
  • використання технічного забезпечення та роздаткового матеріалу під час уроків;
  • виховання в учнів довіри у відносинах, формування почуття відповідальності і самостійності.
  • «Якщо вчитель став другом дитини, якщо ця дружба осяяна благородним захопленням, поривом до чогось світлого, розумного, у серці дитини наколи не з‘явиться зло», - писав Василь Сухомлинський.