На березі Дністра виявлено більше тонни спирту

Минулими вихідними, в ніч із суботи на неділю, співробітниками ГУ Міндоходів у Вінницькій області перекрито ще один канал незаконного ввезення підакцизної продукції на територію України поза митним контролем.
 У м. Могилеві Подільському, в прикордонній зоні на березі річки Дністер, слідчими та оперативними співробітниками ГУ Міндоходів у Вінницькій області виявлено 68 пластикових каністр ємністю по 20 літрів кожна, наповнених рідиною з характерним запахом спирту.  Продукція переправлялася на територію України з сусідньої Молдови контрабандним шляхом, в ході вилучення з ємностей були відібрані зразки рідини для її лабораторного дослідження.
 На даний час встановлюється повне коло осіб, причетних до незаконної діяльності, весь нелегальний товар – а це понад 1300 літрів рідини з характерним запахом спирту загальною вартістю понад 108 тисяч гривень вилучено.
 Вилучення відбулося в рамках загальнодержавної операції «Акциз-2014», що спрямована на ліквідацію тіньового ринку підакцизних товарів та протидію переміщенню їх через митний кордон України.