Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • Запровадження гнучкого коридору пенсійного віку

    Чинна система призначення пенсій потребує вдосконалення. Оскільки існуючі в ній недоліки вже призвели до серйозних проблем. По-перше, це критичне для пенсійної системи співвідношення пенсіонерів і тих, хто має їх утримувати. На сьогодні станом на 1 березня ....

  • Свято волейболу

    17 березня 2018 року у спортивній залі Тульчинської ДЮСШ відбувся ФІНАЛ ПЕРШОЇ ЛІГИ «АМАТОРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІГИ» серед чоловічих команд сезону 2017-2018років., який розіграли збірні команди Бершадського, Могилів-Подільського, Тростянецького ....

  • Проведено робочу нараду в райдержадміністрації

    19 березня 2018 року відбулась робоча нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Глізнєцова, заступника голови Тульчинської районної ради Надії Григорьєвої, ке ....

На Вінниччині обговорили питання щодо провадження основних положень Закону України «Про освіту»

21 листопада  в Департаменті освіти і науки обласної державної адміністрації відбулася нарада, де керівники органів управління освітою райдержадміністрацій та міських рад спільно із заступником голови – директором Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігорем Івасюком обговорювали зміни в законодавстві, що стосуються освіти.

Ігор Івасюк роз’яснив нову процедуру призначення та звільнення вчителів: «З 26 жовтня 2017 року призначення і звільнення працівників здійснюється керівником навчального закладу. Проте ті працівники, які були призначені органами управління освітою, звільняються директором та тим органом, який призначав. Всі інші призначення та звільнення відтепер належать до компетенції керівника навчального закладу».

Одним з головних питань порядку денного стосувалось дотримання ст.30 Закону України «Про освіту» «Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти». «Всі документи, якими керується навчальний заклад у своїй діяльності, повинні бути оприлюднені протягом 10 днів на сайті цього навчального закладу або на сайті засновника (власника). Зверніть на це увагу!», - наголосив Ігор Івасюк.

Керівник анонсував пріоритети розвитку освіти області в наступному році: «Планується продовжити реалізацію всіх проектів по зміцненню матеріально-технічної бази: придбання шкільних автобусів, комп’ютерів, шкільного обладнання».

Також Ігор Івасюк зазначив, що наступного року педагогічні працівники можуть чекати на зростання заробітної плати – планується підвищення тарифних розрядів на 1 позицію, що дасть можливість збільшити заробітну плату приблизно на 25%.

Вернуться