На Вінниччині триває прийом конкурсних пропозицій від ІГС

Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації оголошено з 1 квітня 2017 року конкурс програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів Вінницького обласного бюджету протягом 2018 року. Прийом конкурсних пропозицій триватиме до 27 жовтня 2017 року включно за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14, кім. 414).
Контактний телефон та електронна скринька: (0432) 56-19-57, depinformcom@vin.gov.ua (у темі листування вказати: «Конкурс проектів ІГС 2018»).
Детальніше про Конкурс можна дізнатися на офіційному веб-сайті облдержадміністрації у рубриці «Громадянське суспільство», підрубриці «Фінансова підтримка ІГС».