Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Нацбанк обмежив суму готівкових розрахунків!

6 червня 2013 року Правлінням Національного банку України прийнято постанову про встановлення з 01.09.13 р. граничної суми розрахунків готівкою.
Згідно з вимогами зазначеної постанови гранична сума розрахунків готівкою протягом одного дня має становити:
між підприємствами (підприємцями) – 10 000 грн.;
між фізичною особою та підприємством (підприємцем) за товари (роботи, послуги) – 150 000 грн.;
між фізичними особами за договорами купівлі-продажу, які підлягають нотаріальному посвідченню – 150 000 грн.
Фізичні особи мають право здійснювати розрахунки на суму, яка перевищує 150 000 грн., шляхом перерахування коштів з поточного рахунку на поточний рахунок, внесення та/або перерахування коштів на поточні рахунки, у тому числі на депозит нотаріуса, на окремий поточний рахунок у національній валюті.
Також Правлінням НБУ затверджено зміни до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні. Цими змінами визначено, якщо готівкові платежі між підприємствами (підприємцями) та/або між підприємствами (підприємцями) та фізичними особами протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами перевищують граничну суму, то вони проводяться виключно в безготівковій формі через банки або небанківські фінансові установи, які в установленому законодавством порядку отримали ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунку. Кількість підприємств (підприємців) і фізичних осіб, з якими здійснюються розрахунки, протягом дня не обмежується.
Вернуться