Нарада про найважливіші питання життєдіяльності району

16 червня 2014 року відбулась апаратна нарада за участю голови райдержадміністрації Галини Роспутної, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, голови районної ради Олексія Авраменка, міського голови Валерія Весняного, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
Розглядалися питання розвитку сільського господарства в районі (рослинництво і тваринництво), заходів щодо легалізації робочих місць та виплати заробітної плати підприємствами і організаціями всіх форм власності, стану проведення ремонтних робіт у закладах освіти, медицини, їх поступового переведення на негазові (альтернативні) системи опалення, відкриття в м. Тульчині районного центру надання адміністративних послуг, організації передплати в районі на періодичні видання тощо.
Голова райдержадміністрації наголосила на важливості забезпечення громадянам району належного соціального захисту в питаннях оплати праці, вирішення питання цінового монополізму в сфері молокозаготівель, пошуку альтернативних варіантів опалення закладів соціальної сфери району в зв’язку з газовими проблемами у стосунках між Україною і Росією.