Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Нарада в райдержадміністрації: акценти і завдання керівника району

15 квітня 2018 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віталій Чуба. Нарада проведена за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського, заступника голови райдержадміністрації Вадима Шклярука, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.

Про основні напрямки діяльності та результати роботи Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за І квартал 2019 року доповідала директор РЦ СССДМ Ольга Капелюшна. Про підсумки проходження опалювального сезону 2018-2019 років в закладах району доповідав начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та інфраструктури райдержадміністрації Микола Шевчук.

Голова райдержадміністрації прокоментував показники, що прозвучали у виступах доповідачів, наголосив на необхідності ефективніше контролювати графік роботи місцевих закладів гуманітарної сфери, зміцнювати дисципліну їх працівників з метою вчасного надання населенню всіх необхідних послуг. В.Чуба також нагадав, що 21 квітня відбудеться в країні повторне голосування з виборів Президента України, тому цей процес в районі має відбутися демократично, відповідально, у правовому полі. Також мова йшла про прибирання закріпленої за закладами території в населених пунктах району напередодні Великодня тощо.

За підсумками наради безпосередні виконавці отримають відповідні доручення, виконання яких контролюватимуть голова і заступники голови райдержадміністрації.

Вернуться