Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Нарада в райдержадміністрації розглянула ряд важливих питань

11 лютого 2019 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віталій Чуба. Нарада проведена за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського, заступника голови райдержадміністрації Вадима Шклярука, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, Шпиківського селищного голови об’єднаної територіальної громади Миколи Криська, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
Про роботу відділу освіти району за І семестр 2018-2019 навчального року доповідав заступник начальника відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Сергій Чепернатий. Про надання якісних поштових послуг жителям Тульчинського району доповідала начальник центру поштового зв’язку № 6 АТ Вінницької дирекції «Укрпошта» Діна Макодзеба. Про декларування доходів державних службовців за минулий рік доповідала головний спеціаліст з питань персоналу апарату райдержадміністрації Анна Лавренюк.
Мова йшла про передплату державними службовцями районної газети «Тульчинський край», окремих проблем з її доставкою передплатникам, про норми поведінки посадовців під час спілкування з громадянами, відвідувачами установ, про окремі питання участі громадян у виборчому процесі, про заплановані масові заходи в районі з нагоди державних свят і пам’ятних річниць, підготовку до публічного звіту голови райдержадміністрації та ін.
Стосовно декларування державними службовцями своїх доходів за 2018 рік, голова райдержадміністрації наголосив: «До цього потрібно ставитися дуже серйозно, бо в разі порушень ніхто вам не допоможе!»
За підсумками наради безпосередні виконавці отримають відповідні доручення, виконання яких контролюватимуть голова і заступники голови райдержадміністрації.
Вернуться