Нарада з питань легалізації заробітної плати та легалізації трудових відносин

10 жовтня 2018 року відбулась  нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віталій Чуба  за участю начальника Немирівської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області Лілії Пастушенко, Тульчинського міського голови об’єднаної територіальної громади Валерія Весняного, Шпиківського селищного голови об’єднаної територіальної громади Миколи Криська, сільських, селищних голів, членів робочої групи з питань забезпечення детінізації економіки району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій.
Нарада проведена з метою забезпечення виконання доручень Уряду  та ДФС України, щодо легалізації найманої праці, посилення контролю за детінізацією заробітної плати та доходів громадян, забезпечення надходжень до місцевих бюджетів, бюджету Пенсійного Фонду України, та фондів соціального страхування, відповідно до розпорядження КМУ від 05 вересня 2018 року №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».
Одним із пріоритетних напрямків роботи є боротьба з «тінівою» зайнятістю та виплатою зарплати без оподаткування. Також, під час наради було наголошено на необхідності плідної співпраці виконавчих органів міської, сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад щодо неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин, необхідності дотримання вимог діючого трудового законодавства та законодавства з оплати праці.
Голова райдержадміністрації Віталій Чуба накреслив  алгоритми спільних дій на проведення спільних заходів контролю спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення.