Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • Представники району взяли участь в обласному онлайн-семінарі

    13 червня 2019 року голова райдержадміністрації Віталій Чуба, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Вільчинський, секретар Тульчинської м ....

  • Перемога Тульчинських футболістів у виїздному матчі

    08 червня пройшов черговий тур зональних змагань Вінницької обласної ліги сільського аматорського футболу серед дорослих команд сезону 2019 року, що проводить Вінницька територіальна організації «Колос». Збірна Тульчинського району, яку предста ....

  • Звернення громадян і надання їм матеріальної допомоги

    12 червня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Чуби відбулося чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян. Членами комісії розглянуто 25 звернень від жителів району, зокрема від малозабезпечених верст ....

Нарада з питань легалізації заробітної плати та легалізації трудових відносин

10 жовтня 2018 року відбулась  нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віталій Чуба  за участю начальника Немирівської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області Лілії Пастушенко, Тульчинського міського голови об’єднаної територіальної громади Валерія Весняного, Шпиківського селищного голови об’єднаної територіальної громади Миколи Криська, сільських, селищних голів, членів робочої групи з питань забезпечення детінізації економіки району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій.
Нарада проведена з метою забезпечення виконання доручень Уряду  та ДФС України, щодо легалізації найманої праці, посилення контролю за детінізацією заробітної плати та доходів громадян, забезпечення надходжень до місцевих бюджетів, бюджету Пенсійного Фонду України, та фондів соціального страхування, відповідно до розпорядження КМУ від 05 вересня 2018 року №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».
Одним із пріоритетних напрямків роботи є боротьба з «тінівою» зайнятістю та виплатою зарплати без оподаткування. Також, під час наради було наголошено на необхідності плідної співпраці виконавчих органів міської, сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад щодо неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин, необхідності дотримання вимог діючого трудового законодавства та законодавства з оплати праці.
Голова райдержадміністрації Віталій Чуба накреслив  алгоритми спільних дій на проведення спільних заходів контролю спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення.
Вернуться