Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Нарада з сільськими, селищними, міським головами

3 липня 2014 року голова райдержадміністрації Галина Роспутна провела нараду з сільськими, селищними, міським головами, керівниками окремих підприємств, установ і організацій району, представниками комунальних ЗМІ. Розглянуто питання порядку денного, які  стосувалися стану ремонту доріг на території району, оздоровлення дітей і підлітків влітку 2014 року, територіальної оборони району, впровадження заходів з енергозбереження в опалювальний період об’єктів соціально - гуманітарної сфери району (перехід на альтернативні види палива), виконання місцевих бюджетів за перше півріччя поточного року.  
Голова райдержадміністрації наголосила на важливості активнішого залучення до ремонту вулиць і доріг комунальної власності потужних сільськогосподарських виробників, організацій по ремонту доріг, забезпечення оздоровлення максимальної кількості дітей і підлітків, особливо дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних родин та родин вимушених переселенців з Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей, дітей учасників бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції, проведення відповідної роботи в територіальних громадах з метою зменшення споживання природного газу на 10-30 відсотків до минулого року, ефективного використання бюджетних коштів, напрацювання чітких підходів до переходу на альтернативні види палива (дрова, вугілля, пілети, щіпа), у тому числі установ обласного підпорядкування.
Керівник району також звернула увагу присутніх на необхідності підтримки наших земляків – учасників АТО (за даними РВК 27 чоловік) грошовими коштами (районною Спілкою ветеранів Афганістану відкрито відповідний рахунок, на який надійшло вже понад 127 тисяч гривень), засобами захисту, продуктами харчування, медичними препаратами, відповідною турботою про рідних військовослужбовців. Крім цього, йшла мова про сприяння створенню роти охорони при районному військовому комісаріаті Міністерства оборони України, продовження патрулювання загонами з охорони громадського порядку населених пунктів з метою недопущення випадків дестабілізації суспільно-політичної ситуації, проявів сепаратизму, терористичних актів.
Голова райдержадміністрації в черговий раз нагадала учасникам зібрання про необхідність толерантного відношення до звернень громадян, першочергової уваги до людей з особливими потребами.
Місцеві голови району  у встановлені терміни зобов’язані проінформувати голову райдержадміністрації про проведену роботу з даних питань.
Вернуться