Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Народний депутат М.Джига: пріоритети села і міста

 
26 листопада 2013 року свій черговий візит в район народний депутат України Микола Васильович Джига розпочав з села Тиманівки. Там його зустріли перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Іванович Побережник, заступник голови райдержадміністрації Марія Іванівна Колібабчук, представники відділу освіти і районних ЗМІ, сільської ради і громадськості села, гостинний учнівсько-педагогічний колектив Тиманівської ЗШ І-ІІІ ступенів на чолі з директором Тамілою Атабаєвою. Супутниками М.Джиги на цей раз, окрім помічників, були відомі українські поети і громадські діячі Ніна Гнатюк і Петро Перебийніс.
Зустріч була цікавою і змістовною, адже, з нагоди 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка депутат і письменники подарували всім майбутнім випускникам школи 2014 року сучасні видання «Кобзаря», а школі – багато художньої літератури і телевізор. У своїх виступах М.Джига підкреслив, що модернізована сільська школа та її діти – це майбутнє держави, П.Перебийніс розкрив усі грані всесвітнього феномену Тараса Шевченка, Н.Гнатюк з гордістю призналася, що є лауреатом премії імені П.Желюка (відомого в минулому голову колгоспу с. Тиманівки, двічі Героя Соціалістичного праці), поділилася здобутками і планами письменницьких заходів на Вінниччині.
Повернувшись до Тульчина, київські письменники поклали квіти до пам’ятника М.Леонтовичу, а народний депутат провів прийом громадян, де разом з керівництвом райдержадміністрації розглядалися різні соціальні питання, пропозиції, звернення громадян тощо.
Вернуться