Навчальний семінар для працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

26.09.2013 року працівники Тульчинського районного центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у навчальному семінарі з питань здійснення соціальної роботи щодо попередження вилучення дитини з сім’ї та позбавлення батьків батьківських прав, який було проведено на базі Вінницької  обласної психоневрологічної лікарні ім.  академіка О.І.Ющенка обласним  центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
На розгляд учасників семінару запропоновано ряд  питань: збереження родини для дитини – основне завдання соціальної роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах (доповідач – в.о. заступника директора Вінницького обласного ЦСССДМ); профілактика соціального сирітства – пріоритет державної політики у сфері захисту прав дитини (доповідач – заступник начальника служби у справах дітей облдержадміністрації  Чебурей В.В.);  особливості діяльності служб у справах дітей з питань позбавлення батьків батьківських прав та вилучення дитини з родини (доповідач – начальник служби у справах дітей Вінницької райдержадміністрації Багрій Т.П.);  психічні та поведінкові розлади дитячого віку.  Працівники Тульчинського РЦ СССДМ разом з іншими учасниками семінару взяли  активну участь у практичних заняттях, які проводили фахівці Вінницької обласної психоневрологічної лікарні, під час яких розглядались питання, що виникають в процесі діяльності фахівців із соціальної роботи,  а також отримано консультації психіатрів щодо роботи з дітьми з поведінковими та психічними розладами.