Навчально-методичний збір

12 лютого в сесійній залі Тульчинської районної ради районним військовим комісаром Тульчинського  районного комісаріату майором Сватко Р.В. за участі завідуючого сектору цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Деркача Ю.Г. та спеціаліста з питань мобілізаційної роботи райдержадміністрації Дерев’яги В.М.  було проведено навчально-методичний збір з питань ведення військового обліку на підприємствах, установах, організаціях та в органах місцевого самоврядування. Запрошені на збір посадові особи, відповідальні за ведення військового обліку, задали військовому комісару безліч запитань з практичної роботи по бронюванню, мобілізації та ведення обліку військовозобов’язаних осіб. На завершення працівниками  Тульчинського  районного комісаріату було роздано присутнім підготовлені навчально-методичні матерали.