Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • Валерій Коровій у Тульчині представив громаді нового голову райдержадміністрації

    18 серпня 2018 року в залі засідань адміністративного будинку м. Тульчина голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій ознайомив запрошених на зустріч представників громадськості, депутатського корпусу району, керівників підприємств, уста ....

  • Президент України призначив нового голову Тульчинської райдержадміністрації

    Відповідно до Розпорядження Президента України Петра Порошенка від 17 серпня №118/2018-рп, головою Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області призначено Віталія Чубу. Згідно із нормативним документом, новий очільник Тульчинського район ....

  • Нарада в райдержадміністрації

    13 серпня 2018 року в конференц-залі адміністративного будинку районної ради та райдержадміністрації голова райдержадміністрації Микола Підболячний провів апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, державних установ і ор ....

Не будьте байдужими до свого майбутнього!

Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області звертає увагу фізичних осіб – підприємців Тульчинського та Немирівського районів, та осіб які проводять незалежну професійну діяльність щодо зобов’язання сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та своєчасне подання звітності до органів Державної фіскальної служби України.

Відповідно до частини 3 статті 24 Закону України „Про державне пенсійне страхування” страховий стаж обчислюється в місяцях. При призначенні пенсії враховується той період стажу, за який фактично сплачено страхові внески при умові якщо сума сплачених за відповідний період страхових внесків є не меншою, ніж мінімальний страховий внесок. А розмір пенсії напряму залежить від суми заробітної плати (доходу), на яку нараховані страхові внески .   

Від величини та своєчасності сплати Вами внесків залежить повнота і своєчасність виплати пенсії в солідарній пенсійній системі, а значить – спокій і добробут значної частини громадян, які досягли поважного віку.

Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України закликає кожного підприємця не допускати заборгованості по платежах. Кожна не сплачена гривня до бюджету Пенсійного фонду України – це недоотримана пенсія застрахованою особою,  а для конкретної людини може стати втратою страхового стажу та відсутністю права на пенсійне забезпечення.

Вернуться