Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян бути обережними у зв'язку із зростанням загибелі людей на водних об’єктах

Нещасні випадки з людьми на воді:

З початку 2013 року на території області зареєстровано – 27 випадків, при яких загинуло – 20 осіб (з них 2 дітей), травмовано – 6 осіб, врятовано – 7 осіб (з них 4 дитини).

Пам’ятайте – порушення правил безпеки на воді призводить до трагічних наслідків. За жодних умов не можна купатися в незнайомих або необладнаних для цього належним чином місцях. Небезпечно заходити у воду в нетверезому стані, пірнати з мостів, на мілководді та після тривалого перебування на сонці. Не влаштовуйте небезпечні ігри на воді, контролюйте ігри дітей. Розраховуйте свої сили та не запливайте далеко, уникайте води зі швидкою течією.