Нові соціально-побутові послуги за місцем проживання

Управлінням  соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації спільно із територіальним центром соціального обслуговування започатковано виїзні надання послуг одиноким непрацездатним громадянам консультативно-правового характеру та послуг перукаря.

Зокрема, 9 серпня 2019 року надано послуги таким підопічним с. Заозерне та Василівки. В роботі виїзної бригади взяв участь депутат районної ради Василь Марценюк.

Під час перебування в даних населених пунктах виявлено багатодітну сім’ю (с. Василівка), що не перебувала на обліку в управлінні.