Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Новини спорту: вільна боротьба

9 травня 2018 року в спортивному комплексі Тульчинської ДЮСШ  проводився обласний турнір з вільної боротьби серед юнаків 2004-200; 2006-2008; 2009-2010 р.н., приурочений до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Серед запрошених збірних команд області мали можливість прийняти участь збірні команди: м.Тростянець, с.Ободівка (Тростянецького району), с.м.т.Кирнасівка, м.Тульчин. Загальна кількість  учасників - 57 борців. Незважаючи на невелику кількість учасників, змагання пройшли цікаво в конкурентній принциповій боротьбі в кожній ваговій категорії. Чемпіони та призери змагань були нагородженні медалями та грамотами відповідних ступенів від дирекції Тульчинської ДЮСШ.                
На урочистому відкритті змагань до всіх присутніх в залі звернувся начальник відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської міської ради Митрицан М.М. Привітав учасників змагань заступник начальника відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської РДА Чепернатий С.В. Побажав перемоги на борцівському килимі та в житті директор Тульчинської ДЮСШ Чорній А.І.
Вихованці Тульчинської ДЮСШ вибороли 8 золотих, 10 срібних, 3 бронзові медалі.
I місця посіли – Гуцол Віталій,Ткачук Арсеній, Бойчук Олександр, Бойчук Іван, Полупанов Денис, Накорнеєв Ілля, Дребет Кирило, Сірома Максим.  
II місця посіли - Дрімов Руслан, Носов Володимир, Накорнеєв Святослав, Стахов Олег, Габрись Євген, Опалінський Роман, Дрімов Анатолій, Когутяк Денис, Колодзій Назар, Накорнеєв Веніамін.
III місця посіли – Сердюков Дмитро, Пілявіз Вадим, Михальчук  Владислав. (тренери Опалінський Л.А .Ратушняк С.М. Попроцький М.В. Чорній А.І.)                                                                              
Збірна команда с.м.т.Кирнасівки виборола: 3 золотих, 1 срібну, 2 бронзових медалей.
I місця посіли: Юрченко Григорій, Клоченко Ярослав,Рудкевич Богдан.
II місце посів: Сергачев Назар.
III місце посіли: Краснянський Дмитро, Хавроха Максим, Радченко Владислав.(тренер Склярук В.К.)
Вітаємо призерів змагань, зичимо високих спортивних досягнень!

 

Вернуться