Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян бути обережними у зв'язку із зростанням отруєнь токсинами грибів

Випадки отруєння токсинами грибів:
З початку року на території області зареєстровано – 19 випадків, під час яких отруїлися – 29 осіб (з них – 4 дитини).

Нагадуємо, що вкрай важливо знати, які гриби Ви збираєте. Якщо виникає хоч найменший сумнів у їстівності гриба – краще його не чіпати. Необхідно суворо дотримуватися технології приготування грибних страв. Не можна годувати грибами дітей, а беручи до уваги сучасну екологічну обстановку краще, взагалі утриматися від вживання грибів.
Тульчинський районний сектор Управління ДСНС України у Вінницькій області закликає громадян суворо дотримуватись елементарних правил безпеки з однією метою – уберегти своє життя та життя своїх дітей.