Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • Запровадження гнучкого коридору пенсійного віку

    Чинна система призначення пенсій потребує вдосконалення. Оскільки існуючі в ній недоліки вже призвели до серйозних проблем. По-перше, це критичне для пенсійної системи співвідношення пенсіонерів і тих, хто має їх утримувати. На сьогодні станом на 1 березня ....

  • Свято волейболу

    17 березня 2018 року у спортивній залі Тульчинської ДЮСШ відбувся ФІНАЛ ПЕРШОЇ ЛІГИ «АМАТОРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІГИ» серед чоловічих команд сезону 2017-2018років., який розіграли збірні команди Бершадського, Могилів-Подільського, Тростянецького ....

  • Проведено робочу нараду в райдержадміністрації

    19 березня 2018 року відбулась робоча нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Глізнєцова, заступника голови Тульчинської районної ради Надії Григорьєвої, ке ....

Переможний почин «Патріота»

На мажорній ноті розпочався футзальний сезон для тульчинського ФК «Патріот».
            На запрошення депутата Вінницької обласної ради Вадима Соляника та асоціації футзалу м.Шаргород наша команда прийняла участь у обласному турнірі, що відбувся 12 листопада у залі Шаргородської РДЮСШ.
            «Патріотівці», у складі яких виступали виключно гравці нашого району, здобули три перемоги поспіль і з максимальним очковим доробком та різницею м’ячів 42-6! Вибороли головний трофей.
            Другими стали господарі змагань, а на третьому призовому місті зупинилась команда с.Будне Шаргородського району. Команди смт.Чернівців, м.Жмеренки та смт.Мурованих Курилівців виявились за межами п’єдесталу.
           На церемонії нагородження кращим голкіпером став наш Денис Крупнік, а гравцем турніру – Ігор Бєлік. Їх було відзначено дипломами та цінними подарунками.
Щиро вітаємо наших хлопців та бажаємо нових перемог на ще більш престижніших змаганнях щойно стартувавшого футзального сезону.
           Склад ФК «Патріот»: Бєлік І.(к), Шуляк Д., Крупнік Д.,Лебедєв Є., Кирилюк А., Кривіцький Я., Булат І., Чепернатий С., Денисюк О..
           А для шанувальників футзалу анонсуємо початок II-го відкритого чемпіонату Тульчинського району з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років, який стартує з 27 –го листопада в ігровій залі ЦМС «Колос» щовівторка та четверга, починаючи з 18 години.
          Перемагаймо разом!
Вернуться