Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • Тульчин урочисто відзначив свою 411-ту річницю!

    22 вересня 2018 року в урочистостях з нагоди Дня міста Тульчина взяв участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк. В районному будинку культури Тульчинський міський голова Валерій Весняний приймав вітання на адресу тульчинців і об’єдна ....

  • Президент України звернувся до Верховної Ради зі Щорічним посланням

    20 вересня 2018 року Президент України Петро Порошенко виступив у Верховній Раді України зі Щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України. Глава держави на початку виступу зазначив, що сьогодні Парламент голосуватиме за зміни до Конституції про ....

  • Керівники району привітали ветеранів підпільно-партизанського руху

    21 вересня 2018 року в Тульчинському краєзнавчому музеї з нагоди відзначення Дня партизанської слави відбулася зустріч керівництва району з учасниками підпільно-партизанського руху в Україні в роки Другої світової війни 1939-1945 років. Голова райдержадміністр ....

Під час наради розглянули шляхи погашення заборгованості зі сплати ЄСВ

12 вересня 2018 року в Тульчинській райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Віталія Чуби відбулася спільна нарада з питань погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску. В нараді взяли участь заступник голови районної ради Надія Григорьєва, начальник Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду Алла Мельник та головний державний ревізор-інспектор відділу погашення боргу Немирівського управління ГУ ДФС у Вінницькій області Вікторія Дзюбенко.
Учасниками наради було обговорено стан сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) для забезпечення своєчасного фінансування виплати пенсій, затверджено механізм спільних дій щодо погашення заборгованості зі сплати ЄСВ, опрацьовано списки боржників зі сплати єдиного соціального внеску по району.
В свою чергу, начальник управління Пенсійного фонду Алла Мельник наголосила, що саме від сплати єдиного соціального внеску залежить своєчасне фінансування пенсій та соціальної допомоги відповідним верствам населення.
Також, комісійно було вирішено заслухати на апаратній нараді начальника державної виконавчої служби про хід виконання виконавчих документів по стягненню заборгованості.
Підвівши підсумки засідання, голова райдержадміністрації Віталій Чуба  зазначив, що саме своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист, тому вкрай важливо вжити всі можливі заходи для погашення зазначеної заборгованості.
Вернуться