Під час наради розглянули шляхи погашення заборгованості зі сплати ЄСВ

12 вересня 2018 року в Тульчинській райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Віталія Чуби відбулася спільна нарада з питань погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску. В нараді взяли участь заступник голови районної ради Надія Григорьєва, начальник Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду Алла Мельник та головний державний ревізор-інспектор відділу погашення боргу Немирівського управління ГУ ДФС у Вінницькій області Вікторія Дзюбенко.
Учасниками наради було обговорено стан сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) для забезпечення своєчасного фінансування виплати пенсій, затверджено механізм спільних дій щодо погашення заборгованості зі сплати ЄСВ, опрацьовано списки боржників зі сплати єдиного соціального внеску по району.
В свою чергу, начальник управління Пенсійного фонду Алла Мельник наголосила, що саме від сплати єдиного соціального внеску залежить своєчасне фінансування пенсій та соціальної допомоги відповідним верствам населення.
Також, комісійно було вирішено заслухати на апаратній нараді начальника державної виконавчої служби про хід виконання виконавчих документів по стягненню заборгованості.
Підвівши підсумки засідання, голова райдержадміністрації Віталій Чуба  зазначив, що саме своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист, тому вкрай важливо вжити всі можливі заходи для погашення зазначеної заборгованості.