Підтримай воїнів АТО !!!

З метою підтримки військовослужбовців військових частин, які беруть участь у антитерористичній операції на Сході України, та у зв’язку з наближенням  різдвяних та новорічних свят Тульчинська районна державна адміністрація ініціює благодійну акцію «Підтримай воїнів АТО».
Просимо долучитись до акції жителів району, сільські, селищні, міську ради, керівників сільськогосподарських та промислових підприємств, установ, організацій та навчальних закладів району.
Контактна особа для збору допомоги – завідувач сектору цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації – Деркач Юрій Григорович тел. 22279, 0674541986.
Допоможімо армії разом !