Поїздка дітей на губернаторську ялинку!

26 грудня 2014 року в обласному театрі ім. М.Садовського відбулося свято головної ялинки області для дітей пільгової категорії.   На новорічну виставу «Дюймовочка та Метелик» було запрошено 30 дітей із числа пільгової категорії Тульчинського району, поїздку яких було організовано за участі управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
Завітали до дітей на свято і головні новорічні персонажі – Дід Мороз зі Снігуронькою, які провели розважальні конкурси для діток.   Найтепліші слова привітання прозвучали від голови обласної державної адміністрації Анатолія Олійника. А потім розпочалося справжнє казкове дійство -  новорічна вистава «Дюймовочка та Метелик», яка заворожила  юних глядачів та отримала просто шквал дитячих оплесків.
На згадку про губернаторську ялинку кожен з відвідувачів отримав солодкий подарунок. Завершенням святкового дня  для діток стала прогулянка по місту та бажаний похід до МакДональдcу.